Quality of tomorrow

Design

Wyjątkowy sprzęt

Unikatowy design sprzętu od Apus Sports, dobór jak najlepszych materiałów oraz troska o wykonanie wyznaczają nową jakość na rynku branży fitness. Dbałość o każdy detal i wysoki standard wykończenia gwarantują, że produkty Apus Sports staną się nieodłącznym elementem wyposażenia klubów fitness i siłowni oraz sprawdzą się w rękach trenujących.

Jakość

JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

Produkty Apus Sports wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów; zależy nam na maksymalnej wydajności, trwałości i ergonomiczności produktów. Wśród materiałów, które wykorzystujemy do produkcji akcesoriów Apus Sports jest m.in. poliuretan, który coraz częściej zastępuje gumę. Poliuretan jest materiałem trwałym, odpornym na ścieranie, a przy tym bezzapachowym. Surowiec ten daje także duże możliwości w zakresie designu, szczególnie jeśli chodzi o nadawanie różnych kształtów i kolorów. Poliuretanowe akcesoria nie brudzą podłogi, a po długotrwałym używaniu zachowują swój wygląd i właściwości.

Technologia

Unikatowy Design

Apus Sports nie sięga po gotowe wzorce, tylko tworzy swoje własne unikatowe i oryginalne projekty. Współpracujemy z najlepszymi, polskimi projektantami, a proces tworzenia produktu rozpoczyna badanie rynku w zakresie użyteczności i preferencji użytkowników oraz doboru i właściwości materiałów. Powstałe prototypy są poddawane testom, udoskonalane tak, aby finalny produkt, który trafia do użytkowników był na najwyższym poziomie.

Wszystkie akcesoria Apus Sports wyróżniają się autorskim designem i wysoką jakością materiałów wykonania.