Quality of tomorrow

Design

Wyjątkowy sprzęt dla Ciebie

Unikatowy design sprzętu od Apus Sports oraz najwyższa jakość materiałów wykonania wyznaczają nową jakość na rynku branży fitness. Wysoki standard wykonania i dbałość o każdy detal gwarantują, że te elementy świetnie uzupełnią wyposażenie klubu fitness i sprawdzą się w rękach trenujących.

Jakość

Technologia chroniona
patentem

Zarówno design, jak i technologia wykonania Apus Sports są oryginalne i opatentowane. Wśród nowoczesnych materiałów wykonania akcesoriów pojawia się m.in. poliuretan, który coraz częściej zastępuje gumę w produktach marki Apus Sports, gdyż jest to materiał bardziej trwały. Ten bezzapachowy surowiec daje jednocześnie więcej możliwości w zakresie designu - nadawania koloru i oryginalnego kształtu. Poliuretanowe akcesoria nie brudzą podłogi siłowni czy Sali klubu fitness, nawet po długotrwałym używaniu nie zmienia się ich kształt i wygląd. Stąd aż trzykrotnie wyższa gwarancja na te produkty.

Technologia

Unikatowy Design

Apus Sports nie sięga po gotowe wzorce, tworzy własne unikatowe i oryginalne projekty. Są tworzone z najwyższej jakości materiałów, maksymalnie ergonomiczne. Pracuje nad nimi zespół najwyższej klasy fachowców i projektantów z Biura Projektowego Husarska Design. Więcej. Projektowanie akcesoriów to proces, na który składają się badania rynku w zakresie ergonomii i preferencji użytkowników oraz szczegółowych technicznych analiz materiałów wykonania. Powstałe modele są sprawdzane i udoskonalane, aby finalny produkt był najwyższej jakości.

Wszystkie akcesoria Apus Sports wyróżniają się autorskim designem i wysoką jakością materiałów wykonania.