Aktualności

16.03.2018

Targi FIBO 2018


Total Fitness Concept Sp. z o.o. Sp. k. zaprasza na FIBO w Kolonii, w dniach 12-15 kwietnia 2018 r. Na dwa stoiska! W hali 9 stoisko numer E15 z oryginalnymi produktami marki Apus Sports, a także po raz pierwszy w hali numer 6 stoisko D056 + E059, ze sprzętem fitness zregenerowanym przez Total Fitness Concept.


Firma będzie prezentowała asortyment nowego i regenerowanego sprzętu fitness, jak również szeroką gamę profesjonalnych akcesoriów treningowych i wolnych ciężarów renomowanej marki Apus Sports. Pojawi się sporo nowości!


W portfolio marek Total Fitness Concept znajduje się także sprzęt fabrycznie nowy, jak włoska Panatta Sport i od początku roku 2018 także polski Master Sport. Maszyny tych marek można bezpośrednio zakupić u dystrybutora, z pełną gwarancją producenta. Wybrane linie obu marek można zobaczyć w krakowskiej siedzibie Total Fitness Concept.


Total Fitness Concept Sp. z o.o. Sp.k. jest właścicielem i producentem marki wolnych ciężarów i akcesoriów fitness Apus Sports. Firma ustawicznie notuje dynamiczny wzrost i wzmacnia swoją pozycję na globalnym rynku w branży fitness. Marka Apus Sports rozwija współpracę z dystrybutorami na terenie Europy, ma swojego przedstawiciela także w Niemczech, gdzie odbywają się FIBO, największe europejskie targi fitness.

Wróć